Реєстрація і Оплата Пташат, Новацтва і Юнацтва

Реєстрація нових та поновлення дійсних пластунів

Пташат, Новацтва і Юнацтва


Реєстрація складається з виповнення однієї обширної онлайн форми та здійснення оплати. Ця форма дозволяє зареєструвати більше ніж одну дитину та розроблена, щоб зібрати необхідну інформацію про дітей і батьків.


Подана Форма служить за офіційний договір (контракт) між Пластовою Станицею Ню Йорк і батьками дітей - пластунів(ок).

 

По успішному поданні і повній оплаті форма вважається електронно завіреною і підписаною батьками пластуна(ки).

 

Усі нові і вже існуючі пластуни(ки) мусять повністю завершити свою реєстрацію і заплати річну членську вкладку у розмірі $70 за кожного з них


Оплата здійснюється онлайн через надійний і безпечний платіжний сервіс / шлюз, з використанням кредитної чи дебітної картки, і, для зручності, розбита по кількості дітей: 

- 1 дитина: $70 +$50  = $120

- 2 дитини: $140 +$50 = $190

- 3 дитини: $210 +$50 = $260

 

Щодо Пташат при Пласті: 

У зв’язку з обмеженою кількістю місць, лише перших 10 повністю зареєстрованих дітей будуть прийняті до Пташат. Реєстраційний комітет буде мати дані про день і час заповнення форми і здійснення оплати. 

 

Для здійснення реєстрації заповніть реєстраційну форму та здійсніть річну членську оплату за ось цим посиланням:   https://plastnyc.wufoo.com/forms/z1d2cmbx144py1b/


(Якщо форма не з'являється, видаліть усі cookies і розблокуйте third-party cookies)


При виникненні питань щодо реєстрації просимо звертатися до відповідальної за реєстрацію групи - registration@plastnyc.org.