Увага: реєстрація закрилася 15 жовтня 2017 року.

Просимо скористатися онлайн реєстрацією для впису чи поновлення Вашого пластуна.

Реєстрація складається з виповнення однієї обширної форми, електронного надсилання цифрового фото дитини та здійснення оплати. Форма дозволяє зареєструвати більше ніж одну дитину та розроблена таким чином, щоби зібрати всю необхідну інформацію про дітей і батьків (чи опікунів), і служить як офіційний договір (контракт) між Пластовою Станицею Ню Йорк і батьками (чи опікунами) дітей - пластунів(ок). По успішному поданні і повній оплаті форма вважається електронно завіреною і підписаною батьком (опікуном) пластуна(ки).

Реєстрація буде відкритою від сьогодні, 21-го серпня і до 15-го жовтня 2017 року. За цей час усі нові і вже існуючі пластуни(ки) мусять повністю завершити свою реєстрацію і заплати річну членську вкладку у розмірі $70 за кожного з них.

Просимо зауважити, з цього року батьки зобов’язуються також вступити то Ланки Батьків, зголоситися допомагати Пласту і сплатити річну вкладку у розмірі $50 від родини. Внесок $50 до Ланки Батьків покриває витрати, пов’язані із заняттями і діяльністю ваших дітей при Пласті протягом року, наприклад - перевезення автобусами, витратні матеріали для щотижневих  сходин, паперові та інші супутні речі для спеціальних подій, таких як Свічечка, Коляда, Свято Весни, Костюмівка, Фестиваль. Отримуючи $50 від сім'ї, наша Пластова Станиця Ню Йорк, все таки, буде продовжувати покривати понад 90% загальних витрат.

Оплата здійснюється онлайн через PayPal сервіс, з використанням кредитної чи дебітної картки, PayPal рахунку (для власників), і, для зручності, розбита по кількості дітей:
- 1 дитина: $120 = $70 Річна членська вкладка + $50 Ланка Батьків
- 2 дитини: $190 = $140 + $50
- 3 дитини: $260 = $210 + $50
- 4 дитини: $330 = $280 + $50

Оплата готівкою чи чеками приймається лиш в окремих виняткових випадках.

Щодо Пташат при Пласті:
У зв’язку з обмеженою кількістю місць, лише перших 10 повністю зареєстрованих дітей будуть прийняті до Пташат. Реєстраційний комітет буде мати дані про день і час заповнення форми і здійснення оплати.

При виникненні питань щодо реєстрації просимо звертатися до відповідальної за реєстрацію групи - registration@plastnyc.org.


Реєстрація:

1. Здійсніть річну членську оплату


2. Заповніть реєстраційну форму.