НОВИНИ‎ > ‎

Зимова прогулька 2018

posted Mar 12, 2018, 2:28 PM by Taras Budurovych   [ updated Mar 12, 2018, 2:54 PM ]
прогулька
4 лютого 2018 року курінь Спартанки організував чергову зимову прогульку. Метою цієї прогульки є дати новацтву нагоду здобути зимові вмілості (лещетарство, морозенко) та разом гарно провести час разом. Ця традиція розпочалася 10 років тому як станична Ню Йоркська прогулька, але з часом поширилася і на інші станиці. Так, в цьогорічній прогульці зареєструвалося 87 пластунів із Ню Йорк, Ню Джерсі, Kerhonkson, Гардфорд, Йонкерс, Лонг Айленд та Бостона. Початково це була тільки новацька прогулька, проте, через свою популярність, ми долучили також і юнацтво. 

Holiday Mountain не має багато складних чи високогірним спусків, але є розташований досить недалеко від нас та має дружню сімейну атмосферу. Тому нам подобається бути саме там вже кілька років поспіль.

Програма прогульки залишається незмінною. Після приїзду зранку ми мали відкриття, потім лижі та морозенко. По обіді - гутірка про зимові види спорту, далі знову заняття на лижах. На закритті ми мали вогник та казку, співали пісень та готували на вогні смори. Розпрощалися традиційною пісеню Ніч Вже та іскрою.


Comments