НОВИНИ‎ > ‎

Закриття Пластового Року Станиці Нью-Йорк

posted Jul 11, 2018, 6:34 AM by Taras Budurovych   [ updated Jul 11, 2018, 6:35 AM ]9-го червня 2018 року станиця Нью-Йорк відсвяткувала Закриття пластового року. Прибули на збірку пташата, новацтво, юнацтво, виховники та члени станичної старшини. Також завітали дві важні особи, пл. сен. Слава Рубель і ст. пл. Андрій Зварич. Закриття почалося молитвою та пластовим гімном. Під час збірки програма включала різні досягнення і признання:
 
  • Новацтво і юнацтво  отримали відзнаки пластових проб і різних вмілостей над якими працювали протягом пластового року.
  • Багато прихильників виступили до отримання 1-ої пластової проби і вголос складали Пластовий Обіт.  
  • Пл. роз. Іванка Яремчук одержала ступінь пластунки вірлиці, закінчивши 3-ту юнацьку пробу. Ст. пл. Андрій Зварич провадив цю частину Закриття і передав Іванці відзнаку 3-ої проби.    
  • 4 члени юнацтва виступили на звільнення з юнацтва. Їм стягнули юнацькі хустки, щоб могли записатися до старшого пластунства.    
  • Виховники, які старанно провадили пластову працю з своїми пластунами, отримали грамоту признання. 
  • Пл. роз. Володя Садовий був вшанований за здобуття посту Гетьмана на Орликіяді 2017 року. 
  • Юнацтво, яке брало участь в Святі Весни, здобуло признання за здобуття 1-го місця в Спортовому Змагу і 2-го місця в загальному точкуванні. 
  • Ст пл. вірлиця Адя Магун одержала 3-тє пластове відзначення за довголітню і взірцеву працю в станиці як подруга і зв'язкова 2-го куреня ім. Лесі Українки. 

На кінець, подруга Слава Рубель розповіла про її працю і допомогу для АТО в Україні. Молоді пластуни, дорослі виховники і батьки пильно слухали цікаві слова подруги Слави, вчилися як можна допомогти українцям навіть здалеку. За віддану працю і жертовність подруги Слави, АТО нагородив її грамотою і медаллю. Станична пл. сен. Таля Даниш прочитала грамоту від АТО і передала медаль подрузі Славі. Тричі Слава!

Закриття закінчилося гімном Закарпатських Пластунів і молитвою. 
Тепер починається час на літні пластові табори та на відпочинок.

"Мандрівці ми, сини природи"


Більше Фото

Comments