НОВИНИ‎ > ‎

Відбувся Вікенд Вмілостей

posted Oct 24, 2017, 6:47 PM by Taras Budurovych   [ updated Oct 24, 2017, 9:51 PM ]
vmilist
У вихідні дні, з 29 вересня по 1 жовтня 2017 року, на таборі Вовча Тропа відбувся Вікенд Вмілостей, що був організований Осередком Старших Пластунів Ню Йорку. Цю прогульку започаткували кілька років тому для того, щоб дати можливість юнацтвi здобути ті вмілості, котрі вони не мають можливості здобути на таборах.

Цього року приймали участь майже 100 пластунів із Нюарку, Пасейку, Йонекрс, Гемпстед, Албані, Філадельфії, Ню Йорку та пластуни-самітники. Серед них 84 юначок та юнаків, 8 виховників та кілька батьків-опікунів. Для здобуття юнацтвi було запропоновано шість різних вмілостей: стріляння з лука, стріляння з рушниці, етикет, їзда на велосипеді, природознавство та фотографія.

Незважаючи на прохолодну похмуру погоду та, часом, мокрі шкарпетки, учасникам не бракувало ні піднесеного настрою, ані сміху, що лунав звідусіль. Усі заплановані події, включно із суботньою ватрою, успішно відбулися. Пластунам, що виконали вимоги вмілостей, роздали сертифікати під час закриття. Час був проведений весело та з користю. 

Більше фото - тут.