НОВИНИ‎ > ‎

Пластова свічечка

posted Jan 21, 2018, 11:27 AM by Taras Budurovych   [ updated Jan 21, 2018, 11:38 AM ]

У суботу 13 січня 2018 року, Нью-йоркська станиця відмітила свою чергову пластову Свічечку - щорічну подію, котра також відбувається по інших пластових станицях Північної Америки в цей різдвяний час. На наше традиційне свято прибула до домівки немала кількість нашої пластової родини (дітей і батьків) – від наймолодших пташат до найповажніших сеньйорів - декотрі, які ще пам'ятають перші Свічечки у Нью Йорку більше ніж 60 років тому! Перша Свічечка у НЙ відбулася 9 січня 1954 року та була підготована новацтвом під проводом пл. сен. Стахи Гойдиш.
Під час урочистої збірки було прийнято до пластового круга новаків і новачок. Гніздові сестричка Діана Шмерековська, Вер, і братчик Остап Гладун, Бур вели заприсяження підготовчого роя і оздобив кожного новака і новачку жовтою хусткою. Також кілька юначок отримали підвищенний ступінь прихильниці.
Дві пластунки розвідувачки Зозуля Лев і Катя Дорожинська демонстрували на великому екрані та коротко розповіли про різдвяні звичаї і представили Вифлеємський Вогонь Миру. Як звичайно, заля чарівно сяяла полум'ям маленьких білих свічечок – багатозначних символів сезону – що кожен на збірці тримав у руках.
Теплий, святковий настрій був піднесений спільним співом колядок, щедрівок і пісні Вифлеємського Вогню Миру. А на сам кінець, всі смачно і вдячно частувалися домашнею кутею, що приготувала зв'язкова Адя Маґун.


Більше фото 
Comments