НОВИНИ‎ > ‎

Іванка Яремчук стала пластункою вірлицею

posted Jul 18, 2018, 4:04 PM by Taras Budurovych   [ updated Jul 18, 2018, 4:05 PM ]
ivanka

Під Час закриття року в пластовій станиці Нью-Йорк, 9 червня 2018 року, Іванка Яремчук стала пластункою вірлицею. Вона осягнула цей найвищий ступінь юнацтва, закінчивши третю пластову пробу. Цей найважніший ступінь вимагає багато роботи і складається з 9-ти проектів. Іванка почала працю над 1-им проектом в 2016 році, а закінчила 9-ий проект в квітні 2018. Всі точки віддзеркалюють пластову присягу "Помагати іншим". Декотрі проекти помагали пластунам в нашій станиці, інакші дітям на Україні і ще інші ширшій громаді. На приклад, Іванка назбирала і надіслала велику кількість убрання для сиротинців, приготувала та подарувала кошики нашим сеньорам підчас Коляди, написала статтю про наш пластовий будинок і провадила сходини з молодшим юнацтвом на різні теми, такі як, історія Пласту чи екологія України.  

Іванка також була дуже активною юначкою в станиці і в курені. Вона займала пост гурткової свого гуртка, Незабудки, і також була вибрана курінною 2-го куреня, в імені Лесі Українки. Іванка постійно їздила на літні табори і на пластові з’їзди. Коли закінчила новацький вишкіл, Іванка стала сестричкою підчас пластового року в станиці Нью-Йорк і також була виховницею на літніх таборах. 

Іванка собою представляє взірцевий приклад для усіх молодших пластунів - як жити за Плаcтовим Законом і дбати про Пласт і Україну. Очікуємо від Іванки продовження ініціативи і праці коли стане старша пластунка!

З нагоди здобуття ступінь вірлиці, бажаємо Іванці
Тричі Слава!


Comments