НОВИНИ‎ > ‎

61-а Костюмівка

posted Mar 12, 2018, 2:38 PM by Taras Budurovych   [ updated Mar 13, 2018, 3:37 PM ]
костюмівка
61-а Костюмівка, традиційна костюмова новацька забава станиці Ню Йорк, успішно відбулася у неділю 4 березня на головній залі Українського Народного Дому. На представлення прибула велика кількість нашої громади - батьки, родичі, пластуни і діти ню-йоркської метрополії.
 
Цьогорічна розповідь була відроджена казка про "Цирк", в  якій  багатолітній  та улюблений цирк-майстер, шукає гідного покупця,  щоб продати свій рідний цирк, коли вже відчуває, що надто похилий і старий продовжувати. Він приваблює надійних покупців надзвичайним виступом у виконанні всіх талановитих циркачів, а саме: песиків, силачів, акробатів, левів, линвоходців, конів, паяців, танцюючих ведмедиків і чарівників.

У ролях циркових постатей виступало приблизно 70 новаків й новачок 7-го і 8-го гнізд, за допомогою юнаків, які виконували ролі головних постатей. 

На завершення казки, усі діти взяли участь у показовій дефіляді навколо залі. Потім, учасники й гості пригощалися смачним буфетом, а розважальною програмою ігор і забав провадали юначки. Захоплюючі призи подаровані місцевими підприємствами заманювали гостей залишитися до самого кінця Костюмівки, коли проголошено переможців благодійної лотереї.

Як звичайно, в цю імпрезу вкладено багато зусиль і доброї волі нашої широкої пластової родини. За хореографію, розповідь, прекрасні зроблені власноруч строї, сценки, буфет, ігри й забави та лотерею відповідали виховники, Ланка Батьків, родичі, члени станичної старшини, юнацтво й добровольці-пластуни.


Comments