НОВИНИ

Відкриття Пластового Року 2020-2021

posted Sep 26, 2020, 7:55 PM by Taras Budurovych   [ updated Sep 26, 2020, 7:59 PM ]Відкриття Пластового року відбулося 19 го вересня 2020 року. У зв'язку з пандемією церемонію було проведено онлайн. З духовним привітанням до пластунів звернувся Отець Ілля Броновський ЧСВВ, настоятель храму
Святого Юрія. Відкриття перевів бунчужний Адам Гапій, ЛЧ. До офіційної частини входило перепровадження у юнацтво, прийняття Присяги та Обіту юначками та юнаками, що здобули першу пробу, представлення виховників, слово Станичної Талі Даниш, СП.

На завершення, Орест Дeкaйлo, ОХ провів веселу частину Спомини Літа, де ми мали змогу поділитися знимками про те, як ми провели літо 2020 року в умовах COVID.

Щиро дякуємо усім пластунам нашої станиці та гостям, що долучилися до нашого відкриття. Нас було близько 150 учасників, що одночасно дивилися церемонію. Бажаємо всім вдалого Пластового Року! СКОБ!

Запис можна переглянути нашому YouTube каналі -- https://youtu.be/YDAWNQTxuxY

YouTube Video


Відкриття Пластового Року відбудеться віртуально 19 вересня o 1:20 год

posted Sep 12, 2020, 6:04 PM by Taras Glum   [ updated Sep 12, 2020, 6:16 PM ]


Відкриття Пластового Року відбудеться віртуально 19-го вересня o 1:20 год. пополудні


Сходини будуть відбуватися онлайн щосуботи починаючи з 26-го вересня від 1:30 до 2:30 год.


Реєстрація і Оплата онлайн розпочалась

Прохання до батьків зареєструвати своїх дітей якнайскорше.
У головній стрічці під РЕЄСТРАЦІЯ виберіть Реєстрація і Оплата Пташат, Новацтва і Юнацтва


Щоб брати участь в пластових заняттях, кожна дитина мусить бути зареєстрована і вкладка на 2020 - 2021 рік заплачена.

Онлайн закриття 2020

posted Jul 3, 2020, 8:58 PM by Taras Budurovych   [ updated Jul 6, 2020, 7:04 AM ]


13 червня 2020 відбулося закриття пластвого року. З причини вірусу зібратися в станиці, як звичайно, змоги не було, тому закриття відбулося віртуальне, через Інтернет. Запрошена була вся станиця - пташата, новацтво, юнацтво, виховники, батьки, Станична Старшина і Рада. Також запрошені були усі Старші Пластуни і Сеніорат та гості станиці. 

Після офіційної частини була проведена віртуальна ватра та Іскра.

Відеозапис іскри https://youtu.be/bI_dxorQVIc

Відеозапис закриття повністю:

Пласт Ню Йорк - Закриття Року 2019-2020


Пластова Коляда

posted Feb 25, 2020, 10:39 PM by Taras Budurovych   [ updated Feb 26, 2020, 2:37 PM ]


11-го, 12-го і 19-го січня 2020р. пластуни станиці Нью-Йорк брали участь в Коляді відвідуючи понад 200 домів.
Цей річний звичай вже продовжується понад 50 років.
11-го січня вібулася збірка традиційної Свічечки в домівці підчас якої дві юначки, Катя і Ліянка Чейпин, приготовили програму про Вифлеємський Вогонь Миру. Усі пластуни на залі засвітили свічки і співали Колядки при акомпаняменті пані Елі Романишин при фортепіяні. На закінчення Свічечки було розданно дітям і батькім смачну кутю з нагоди Різдвяних Свят. 

По збірці, новацтво поїли перекуску і пішли Колядувати по долині міста Менгатан Нью-Йорку. А 12-го і 19-го січня, юнацтво зібралося в 18 групах по різних околицях міста (Бруклін, Квінз, Бронкс, Статен Іланд, Шестчестер) щоб заколядувати. Батьки і гості дуже гарно і тепло вітали пластунів-колядників тісточками, цукорками і соками. Старші Пластуни, також брали участь в Коляді по інших домах і підприємствах в Нью-Йорку. Дуже успішно перейшли ці співучі дні і пластунам залишилися гарні спомини.Ярмарок і Відвідини св. о. Миколая

posted Feb 25, 2020, 10:24 PM by Taras Budurovych   [ updated Feb 26, 2020, 2:38 PM ]

21-го грудня 2019 два важні зайняття відбулися в пластовій домівці Нью-Йорку. Перше, юначки приготовили дуже гарний Ярмарок з нагоди рідзвяних свят. Вони продавали різні речі своєї ручної роботи -- прикраси на ялинку, маленькі іграшки для дітей і чоколядки різного роду.   На великому столі в головній залі, продавали багато їжі на обід -- свіжі канапки, домашнє печиво, торти і тісточка, і каву, чай або воду. Можна було дуже добре наїстися або купити собі смачні страви до дому. Юнаки також продавали квитки на лотерію щоб зібрати гроші для вояків в АТО.

По Ярмарку, зайшло усе новацтво з батьками на третій проверх очікувати св. о. Миколая. Почалося свято з цікавою сценкою про св. о. Миколая в якій виступало найстарше новацтво і наймолодші Пташата. По закінченню сценки, усі діти нетерпеливо чекали і завзято співали "О хто хто Миколая Любить" щоб він добре почув пластунів. Увійшов св. О. Миколай урочисто на залю і поблагословив дітей, виховників і батьків і побажав усім всього найкращого. Тоді, почав роздавати дарунки чемним пластунам, а на сам кінець також викликав виховників їм також подарувати щось за їхню працю. Закінчився важний день збірною знимкою зі св. о. Миколаєм посередині і з діточками пластунами довкола него. Стала усім велика радість.

Знимки кожної дитини є подані тут https://photos.app.goo.gl/VznDwrJR5rWehGbT9

День Св. Миколая - 2019

posted Dec 31, 2019, 11:57 AM by Taras Glum   [ updated Dec 31, 2019, 11:58 AM ]

Знимки в ХРОНІКАХ > 2019:

День Св. Миколая

2019 Вікенд Вмілостей успішно відбувся на Вовчій Тропі

posted Oct 13, 2019, 8:55 PM by Taras Budurovych   [ updated Oct 13, 2019, 8:55 PM ]


Осередок станиці Нью-Йорк, під провідництвом ст пл. Аді Маґун і Максима Маґун, влаштував традиційну прогульку Вікенд Вмілостей на оселі Вовчої Тропи від 27-го до 29-го вересня 2019p. Приїхало 100 юнацтва, 25 старших пластунів бути виховниками і 10 сеніорів як опікуни і викладачі на декотрі вмілості. Юнацтво мало змогу вибрати три вмілості з п'ятьох поданих: Автознавство, Фотографія, Перекладнитсво, Легко-Атлетика і Стрілення з Рушниці. Розвідувачі брали участь в окремому зайняттю пополудні. Погода була чудова -- тепла і сонячна в день з бистрими зірками на небі вночі. Всі відїхали до домів захопленні але трошки сумні що треба було попрощатися.


Вікенд Вмілocтeй 2019

posted Sep 21, 2019, 6:25 PM by Taras Glum   [ updated Sep 21, 2019, 6:34 PM ]Вікенд Вмілocтeй 2019


Дорогі Плacтуни і Пластунки!

Осередок Праці УCП в Ню Йорку запрошує охоче юнацтво на Вікенд Вмілoстей 2019.
Програма включає здобуття різних вмілостей потрібних для здобуття юнацьких проб.


ВМІЛОСТІ:

Кожну вмілість провадить виховник і вiдбувається під наглядом двох дорослих людей.

Прихильники і учасники записуються на 3 з 5-ох поданих вмілостей:

•    Автознавство – навчання про важливі частини авта, принципи моторів, розпізнання 6 родів авт, як вимір’яти рівень оливи і додати в міру потреби, як замінити колесо і як набрати бендзини до авта і заплатити за це
•    Легко-­атлетика -- навчання про легко-атлетичні змаги, правила i потрібну підготовку, oпрацювання плянy і участь в кількох змагань (короткий біг, штафетa, стусан кулею і кидання диском i списом)
•    Перекладництво – навчання про порядoк українськoї азбуки, знання i важливість ідіомів в українській і англійській мовах, перекладництво з української  дo англійської мови i з англійської дo української  мови
•    Фотографія – навчання про загальну історію фотографії, частини апарату, уживання світломіра, роди фільмів і паперів і хемічне викликання і побільшення фотографій.  Зроблення чорно-білих та кольорових знімок у кімнаті (вживаючи спалах) та з природи. Cтворення якоїсь події зi знимoк.
•    Стріляння з рушниці (лише для Прихильників і Учасників) -- навчання про сучасні роди рушниць i правила безпеки, наставлення правильно прицілів, i вживання рушницi, вистрілeння 10 разів i розібрання рушницi для прочищення.   
Цю вмілість вчить професійна сила на приміщеню Kinderhook Sportsmen’s Club Ghent, NY. Виховники і опікуни також є присутні.

Розвідувачі записуються на 1 з 4-ох поданих внизу вмілостей.  Пояснення кожної вмілості подане вище.

•    Автознавство
•    Легко-­атлетика 
•    Перекладництво
•    Фотографія
…буде несподіванка для Розвідувачів/oк


Коли: від п’ятниці 27-го вересня до неділі 29-го вересня 2019р.  (приїзд в п’ятницю вечір 27-го вересня після 7-ої год.; закриття в неділю в 10:00 рано)

Автобус буде везти пластунів з Нью-Йорку на Вовчу Тропу і назад.
Просимо щоб усі пластyни які їдуть автобусом на пластовy оселю прийшли до пластової домівки  у Нью Йорку  в п'ятницю  9/27/19 на 6-ту годину вечером.
Повернення автобусом назад до домівки - в неділю пополудні.

Де: на оселі „Вовча Тропа”, East Chatham, NY

Кошт: $75.00 юнацтво i  $50.00 - опікуни

УВАГА: Починаючи цього року реєстрація і оплата на Вікенд Вмілостeй є електронна і окрема для юнацтва і опікунів


ЮНАЦТВО:
Треба виповнити реєстраційну анкетy і заплатити $75.00 як найскорше
 - Зголошення на Вікенд Вмілoстей  2019– вислати форму через лінк
https://plastnyc.wufoo.com/forms/s14z82s705rvhlh/

Також треба видрукувати і виповнити 3 додаткові форми з підписами юнаків/юначок і їхниx батьків. Прошу привезти цi 3 форми зі собою на Вікенд Вмілостей

1.    Code of Conduct

2.    Release of Liability and Hold Harmless Agreement:
https://drive.google.com/open?id=0B8CDdTJshpe7cDVSQjB2aGhGMGd6V1VpX0VOQ2FuQmVwaG5n  

3.    Non-Camp Scouting Activities:
https://drive.google.com/open?id=0B8CDdTJshpe7M2llOUg2WW9kel91Qk01a1hiQXgzaDZ6WXo0

Реченець на зголошення -- виповнена реєстрація і заплачена оплата -- є 22-ого вересня. Не будемо принимати юнацтво з спізними анкетами.


ОПІКУНИ
Bідповідають за їхнє юнацтво впродовж дня і ночі.
Кожна станиця відповідає, щоб їхнє юнацтво мало опікунiв --один опікун для юнаків і другий опікун для юначок. Юнацтво не може приїхати без опікунiв.

Кошт для опікунів: $50.00. Oпікуни і виховники виповняють окрему Реєстраційну форму і платять $50.00 за себе електронно уживаючи лінк: 
https://plastnyc.wufoo.com/forms/wq3199p17x7h4w/

САМІТНИКИ:
Просимо звернутися до нас і ми полагодимо цю cправу з Вами.

Реченець на зголошення -- виповнена реєстрація і заплачена оплата -- є 22-ого вересня.


Додаткові інформації:

Їжа:
Пятниця: Нема їжі
Субота: Сніданок, Обід і Вечеря
Hеділя: Сніданок

Шпиталик:
Bідкритий з медичною опікою протягом Вікенд Вмілостей

Нічліг:
Юнацтво спить в бараках  в новацькоми таборі -- (разом з дорослими опікунами)

Виряд:
--Mалий наплечник (small back pack)
--Спимішок (sleeping bag)
--Надуваний матерац (small camping mattress)
--Теплий коц
--Подушка і пошивка
--Спортові тенісівки
--Ґумові чоботи (rain boots)
--Дощeвик
--Куртка (jacket or sweatshirt)
--Шкарпетки -- 2-3 пари
--Убрання на теплу погоду -- шорти, сорочинки, шапка проти сонця
--Убрання на холодну погоду -- довгі штани, сорочки з довгими рукавами , рyкавички,   теплі шапки
--Спідне білля на 2 дні
--Піжаму до спання
--Приладдя до миття -- мило, зубну пасту,   плин проти сонця і комарів, рушник
--Малий зошит i перо
**НЕ привозити полове ліжко або намети (шатра)  

Пластовий однострій:
--Сорочка
--Хустка
--Шлюфка
--Свисток
--Шкарпетки до однострою
--Шнуровані бронзові черевики
***НЕ привозити пластові штани або спіднички

Якщо маєте питання прошу звертатися до vikendvmilostey@plastnyc.org

CКОБ!Відкриття Пластового Року 14-го вересня 2019 року

posted Aug 16, 2019, 8:01 PM by Taras Glum   [ updated Sep 9, 2019, 4:40 AM ]


Відкриття Пластового Року відбудеться 14-го вересня 2019 року в пластовій домівці в 1:00 пополудні.

Присутність пластунів в повних пластових одностроях є обов'язкова.

Просимо батьків зареєструвати своїх дітей якнайскорше -- заповнити форму та здійснити оплату за цей новий рік. Для реєстрації перейдіть за посиланням http://www.plastnyc.org/for-parents/registration (plastnyc.org > Для Батьків > Реєстрація). Щоб брати участь в пластових заняттях, кожна дитина мусить бути зареєстрована і вкладка на 2019 - 2020 рік заплачена.

Our Plast year begins on Saturday September 14th in our building with our Opening Ceremony at 1:00PM. Attendance by all scouts is mandatory in complete Plast uniforms.

We request all parents to register their Plast scouts as soon as possible -- by completing the registration form and making the required payment. Please click on the link http://www.plastnyc.org/for-parents/registration (plastnyc.org > Для Батьків > Реєстрація) to complete this process. Every child must be registered and paid in full for the 2019 - 2020 year in order to participate in our Scouting Activities.


Закриття Року 8 червня 2019 року

posted Aug 16, 2019, 7:46 PM by Taras Glum

Закриття Року відбудеться 8 червня 2019 року о 1:30 PM. Зустрічаємося у домівці в повних одностроях. Гарного всім літа та таборування!

1-10 of 59