Реєстрація

Реєстрація нових та поновлення дійсних пластунів

 

Реєстрація складається з виповнення однієї обширної форми та здійснення оплати. Ця онлайн Форма дозволяє зареєструвати більше ніж одну дитину та розроблена, щоб зібрати необхідну інформацію про дітей і батьків.


Подана Форма служить як офіційний договір (контракт) між Пластовою Станицею Ню Йорк і батьками дітей - пластунів(ок).

 

По успішному поданні і повній оплаті форма вважається електронно завіреною і підписаною батьками пластуна(ки).

 

Реєстрація триває. 

 

Усі нові і вже існуючі пластуни(ки) мусять повністю завершити свою реєстрацію і заплати річну членську вкладку у розмірі $70 за кожного з них до 15-го жовтня,ВАЖЛИВЕ ЗАУВАЖЕННЯ:


Починаючи з 16-го жовтня сума реєстрації зростає на $30, тобто буде $100 за кожну дитину!


 

Батьки зобов’язані вступити то Ланки Батьків, зголоситися допомагати Пласту і сплатити річну вкладку у розмірі $50 від родини.


Внесок до Ланки Батьків допомагає покрити витрати, пов’язані із заняттями і діяльністю ваших дітей при Пласті протягом року, наприклад - перевезення автобусами, витратні матеріали для щотижневих сходин, паперові та інші супутні речі для спеціальних подій, таких як Свічечка, Коляда, Свято Весни, Костюмівка, Фестиваль. Отримуючи $50 від сім'ї, наша Пластова Станиця Ню Йорк, все ще, і надалі буде покривати понад 90% загальних витрат. 

 

Оплата здійснюється онлайн через надійний і безпечний платіжний сервіс / шлюз, з використанням кредитної чи дебітної картки, і, для зручності, розбита по кількості дітей: 

- 1 дитина: $120 = $70 (Річна членська вкладка) + $50 (Ланка Батьків від родини)

- 2 дитини: $190 = $140 + $50 

- 3 дитини: $260 = $210 + $50 

 

Оплата готівкою чи чеками прийматиметься лиш в окремих виняткових випадках. 

 

Щодо Пташат при Пласті: 

У зв’язку з обмеженою кількістю місць, лише перших 10 повністю зареєстрованих дітей будуть прийняті до Пташат. Реєстраційний комітет буде мати дані про день і час заповнення форми і здійснення оплати. 

 

При виникненні питань щодо реєстрації просимо звертатися до відповідальної за реєстрацію групи - registration@plastnyc.org

 

 

Реєстрація:

 

Заповніть реєстраційну форму та здійсніть річну членську оплату за цим посиланням:

https://plastnyc.wufoo.com/forms/z1ekfto1cp0hn5/

(Якщо форма не з'являється, видаліть усі cookies і розблокуйте third-party cookies)